Firma Nursecare24 zrodziła się w głębokim poczuciu misji. Nasza wiedza na temat opieki nad seniorami podparta jest dużym doświadczeniem w tej branży, zgromadzonym między innymi podczas tworzenia luksusowych domów seniora na terenie Polski. Nasza historia rozpoczęła się już w roku 2013 w Ustroniu Morskim, gdzie powstał pierwszy Dom Seniora „Erania” – ośrodek w pełni przystosowany do sprawowania całodobowej opieki nad osobami starszymi oraz chorymi.

Naszym marzeniem jest zarówno stworzenie idealnych warunków dla pracowników delegowanych, jak i zadowolenie klienta i wysoka jakość świadczonych usług

Sukces naszych ośrodków zainspirował nas do niesienia dalszej pomocy seniorom oraz zachęcił nas do nawiązania współpracy z osobami, które podobnie jak my, czują, że niesienie pomocy osobom starszym jest zgodne z ich powołaniem.
Jesteśmy tu, aby pomóc Ci rozpocząć pracę jako opiekunka osób starszych w Niemczech i wpierać cały proces przygotowania Cię do wyjazdu. Nasi koordynatorzy są tu dla Ciebie, dlatego nie musisz się obawiać braku wsparcia będąc już na zleceniu. Naszym marzeniem jest zarówno stworzenie idealnych warunków dla pracowników delegowanych, jak i zadowolenie klienta i wysoka jakość świadczonych usług, dlatego też kładziemy duży nacisk na wsparcie opiekunek w komunikacji w miejscu pracy. Jeśli posiadasz już doświadczenie w pracy z seniorami, a nie jesteś zadowolony/a ze współpracy ze swoją firmą, skontaktuj się z nami. Naszym celem jest wzajemny szacunek, dlatego możesz być pewna/y, że nas zespół zadba o twoje sprawy zawodowe z pełnym zaangażowaniem. Jesteśmy tu dla ciebie gotowi, by dać się poznać!

Sprawdź nas

Minimum formalności

Wszystkie niezbędne formalności
zorganizujemy za Ciebie.

Dowiedz się więcej
Praca w Niemczech

Umowy z zaufanymi odbiorcami
w Niemczech.

Dowiedz się więcej
Co zapewniamy?

Z nami otrzymasz niezbędne przygotowanie do podjęcia pracy

Dowiedz się więcej